Із малої помилки Порошенка Зеленський робить іще більшу – журналістка

14 августа 2019 г., 00:36:00   36   0

Зеленського видавати громадянство прискорено й усім, хто з Москви приїде. Цю помилку вже зробив Порошенко з деякими особами, коли замість прихистку поспішив надати громадянство. Нащо з малих помилок робити ще більші?


Якщо людина визначила й має довгострокові плани зміни країни проживання, то спершу нехай отримає прихисток, дозвіл на довгострокове проживання, поживе деякий час, вивчить мову й історію, тоді й буде подаватися на громадянство.


Тут радше треба не про спрощення, а про єдину для всіх процедуру говорити.


Читайте також: Зеленський досі ніяк не збагне самої сутності російсько-української війни


Загалом є потреба в реформуванні питань громадянства, його отримання й обмежень для людей із подвійним громадянством перебувати на державній службі. Потрібні іспити на громадянство, і щоб у цьому всі, хто приїздить, були рівні перед законом.


Зрозуміло, що в світі йде боротьба за робочу силу, й багато країн прагнуть залучити мігрантів. Але ніхто не дає громадянство просто так. Польща також має зацікавленість у мігрантах, але попитайте в людей, яка там серйозна процедура перевірки лояльності. Включно з питаннями політичного характеру на іспитах на отримання карти поляка, що ще аж ніяк не є громадянством.


А щодо саме російських мігрантів, то оцінка гетьмана Павла Скоропадського залишається актуальною як ніколи.


"Після приїзду людина мовчить, спить та їсть – це перша стадія. Друга – хвалить, каже що Україна – диво, й мова – милозвучна, і клімат – гарний, і Київ – красивий, й уряд – нормальний, одним словом, рай!


Читайте також: Зеленському треба ділитися владою. Інакше матиме проблеми


За деякий час він бачить когось із тих, хто приїхав раніше. Після цього починається третя фаза. Він ще веселий та люб'язний, але їхав з візником, і він поганий. І бруківка місцями неякісна. "Дозвольте, кажеш йому, ви згадайте, що в Совдепії було… Дякуйте Богу, що живі".


Після цього наступає четверта стадія. "Він вже гарно одягнений, ситий, рум'яний. "Знаєте ви, що скажу – ваша Україна – маячня… Треба творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких нема, все це вигадка німців".


Якось не хочу слухати від новоспечених громадян, що все українське – маячня. Мені достатньо й тієї ненависті до українського, що несуть деякі "слуги народи".


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте