Від соціологічних компаній вимагають розкрити замовників рейтингів

17 июля 2019 г., 19:22:00   39   0

вимагає закон. Однак зараз це не так. Ми в Центрі демократії та верховенства права підготували й сьогодні надіслали чотири інформаційні запити. До групи "Рейтинг", центру "Соціальний моніторинг", КМІСу та Центру Разумкова. На мою думку, це одні з найавторитетніших соціологічних груп. Які тим не менше приховують своїх замовників.


Читайте також: По недовгій владі пройдисвітів нам загрожуватиме проросійський авторитаризм – Портников


Ми вимагаємо оприлюднити імена. Таке право надає нам Закон України "Про доступ до публічної інформації". Закон про доступ зобов'язує навіть приватні компанії оприлюднювати та надавати на запит інформацію, яка є суспільно значущою. І це саме такий випадок. Громадяни особливо перед виборами мають право знати, хто замовляв соціологію. У разі відмови, ми готові йти до суду й захищати там право на інформацію. Як організація ми маємо велику практику судових справ щодо доступу до інформації.


Читайте також: Медведчук і Ко будують паралельну державу – чому їм це вдається


Та все ж маю сподівання, що для авторитетних соціологічних компаній важлива їхня репутація та їхнє ім'я. І вони виправлять свою помилку максимально швидко. Не виконувати закон і приховувати імена замовників – це дуже нечесно. Журналісти зобов'язані публікувати результати виборчої соціології, лише вказуючи інформацію про замовника. Як вони можуть виконати закон, коли соціологи замовчують ці імена?


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте