Конституційний суд України сьогодні продовжить розгляд справи щодо розпуску Ради

18 июня 2019 г., 10:31:00   58   0


У вівторок, 18 червня, Конституційний суд України продовжить розглядати справу щодо конституційності указу президента України Володимира Зеленського "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". 


Про це повідомляється на сайті КСУ. 


21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень ВР та призначення позачергових виборів на 21 липня.


Читайте також: Портников: Рішення КСУ – тест для України


24 травня представники "Народного фронту" внесли до Конституційного суду подання, яким просять визнати неконституційним указ щодо розпуску Верховної Ради. 11 червня Велика палата Конституційного суду розпочала слухання у справі за поданням депутатів щодо указу президента про дострокове припинення повноважень парламенту. У суді виступив Зеленський, який висловив сподівання, що Конституційний суд ухвалить рішення, за яке "не буде соромно".


Читайте також: Какое решение вынесет Конституционный суд?


Також суд заслухав аргументи представника президента і народних депутатів. Після цього Велика палата Конституційного суду перейшла до закритої частини пленарних слухань у справі.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і elegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте