Загарбники зосереджують гаубиці й танки в районі Круглика, Мирного та Хрустального

23 мая 2019 г., 20:00:00   32   0

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що російсько-окупаційні війська нарощують кількість важкого озброєння, насамперед самохідних гаубиць і танків, на Луганському напрямку та не бажають адекватно реагувати на висновки міжнародних спостерігачів СММ ОБСЄ. Збройні формування Російської Федерації продовжують грубо порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння.


Окупанти продовжують тримати гаубиці, танки, міномети та "Гради" в районі Веденського, Донецька та Хрустального


18 травня також було виявлено озброєння, яке перебуває за лініями відведення, але й за межами виділених місць зберігання – 20 танків (Т-64 – 13 од. і Т-72 – 7 од.) на полігоні й 18 буксируваних гаубиць ( 2A36 "Гіацинт-Б", 152 мм і 2А65 "Мста-Б", 152 мм) на об'єкті біля Хрустального.


20 травня спостерігачі бачили вісім танків (Т-64) на полігоні біля Круглика, одну самохідну гаубицю (2С1 "Гвоздика", 122 мм) та чотири буксирувані гаубиці (Д-30) на полігоні неподалік од Мирного за 28 км на південний захід від Луганська.


Луганську.


Читайте також: Командувач Об'єднаних сил зустрівся із представниками країн-учасниць ОБСЄ


18 травня БПЛА СММ дальнього радіусу дії зафіксував два бронетранспортери (МТ-ЛБ) і одну зенітну установку ЗУ-23-2, встановлену на бронетранспортер (МТ-ЛБ) в Софіївці на північний схід від Донецька. 19 травня міні-БПЛА СММ виявив два МТ-ЛБ і один гусеничний тягач (ВТ-55) у Кадіївці в 50 км на захід від Луганська.


Безпілотний літальний апарат СММ дальнього радіусу дії виявив одну бойову броньовану машину (ББМ) поблизу Земляного, що на північний захід від Луганська, одну зенітну установку (ЗУ-23) біля Голубівського, одну МТ-ЛБ у Катеринівці, дві ББМ неподалік від Надарівки на захід від Луганська, одну зенітну установку (ЗУ-23) поряд із Миколаївкою на схід від Луганська та дві броньовані ремонтно-евакуаційні машини в Луганську.


Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації та збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють небажання дотримуватися Мінських домовленостей, узятих на себе зобов’язань ув рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо відведення озброєння, та про стійку зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту.


FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте