«Вийшло так, що він – предстоятель, а я – ніхто!»: Філарет поскаржився, що його обманули з Томосом

23 мая 2019 г., 19:38:00   33   0
«Вийшло так, що він – предстоятель, а я – ніхто!»: Філарет поскаржився, що його обманули з Томосом

Як з’ясувалося, Вселенський патріархат змусив почесного патріарха Філарета поставити власний підпис у розписці, яка передбачає відмову від висунення своєї кандидатури на керівну посаду у новоствореній Православній церкві України.

Принаймні, таку версію сам високопоставлений священнослужитель оприлюднив в інтерв’ю проекту «Радіо Свобода». Зокрема, Філарет зауважив, що було досягнуто конкретних домовленостей з п’ятим президентом України Петром Порошенком та митрополитом Епіфанієм, але вони їх не виконали.

«Мені сказали: ви відмовтеся висувати свою кандидатуру. А у мене було на це право і, думаю, був би обраний. Однак Вселенський патріарх поставив умову: Томос буде у тому разі, якщо я відмовлюся від висунення своєї кандидатури», – наголосив Філарет.

«Я дав на це згоду. Про це ми говорили з президентом, з Епіфанієм, і на архієрейському соборі. Мова йшла про те, що я відмовляюся, однак після отримання Томосу я буду керувати цією церквою всередині України. А насправді він показує, що він – предстоятель, а я – ніхто», - висловив своє бачення ситуації Філарет.

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте