Замовити VIP номер на авто стало простіше

23 мая 2019 г., 18:08:00   69   0


З 24 квітня 2019 року українці можуть замовити та оплатити виготовлення індивідуального номерного знаку онлайн, а отримати готовий номерний знак – в найближчому відділенні "Нова пошта".


Раніше послуга замовлення ІНЗ не користувалася значним попитом. Більшість громадян були впевненні, що такі номерні знаки можливо замовити виключно за допомогою сторонніх осіб та за великі кошти. А хто наважувався самостійно пройти весь шлях отримання індивідуального номерного знаку, – дізнались, що це було мінімум 3 візити до Головного чи територіального сервісного центру МВС: перший – перевірка чи вільний номер, вдруге – замовлення та підписання макету ІНЗ, і втретє – забрати вже готовий ІНЗ. Це вимагало значних витрат часу та коштів громадян.


Проте, вже два тижні, як це стало зручною та простою цифровою державною послугою. Тепер, щоб отримати ІНЗ достатньо авторизуватися в Електронному кабінеті водія і пройти кілька простих кроків.


Читайте також: Какие документы нужны автовладельцам для путешествия за границу


У розділі "Замовлення ІНЗ" потрібно підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність та зовнішній вигляд. Наразі до замовлення доступні комбінації з літер та цифр, якщо введений номер не зайнятий та не зареєстрований, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ. На цьому етапі користувач може обрати один серед двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення "Нова пошта" або можливість самостійно забрати виготовлені номери у Головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно). Далі система автоматично формує заяву на отримання ІНЗ, яку користувач повинен підписати за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ.


У сервісному центрі МВС пояснили, як за півгодини відновити посвідчення водія


Індивідуальний номерний знак (ІНЗ) – номерний знак, що може бути виготовлений на індивідуальне замовлення власника транспортного засобу (ТЗ). За одним ТЗ може бути закріплений лише один ІНЗ; його можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації ТЗ.


Після отримання ІНЗ власник зобов‘язаний в 10-денний термін перереєструвати ТЗ в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Під час перереєстрації ТЗ в свідоцтво про реєстрацію вноситься примітка стосовно наявності ІНЗ. Детальніше про послугу за посиланням. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Последние новости
Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте