На ремонт найдовшої вулиці Чернівців просять 200 мільйонів

23 мая 2019 г., 17:44:00   46   0
На ремонт найдовшої вулиці Чернівців просять 200 мільйонів

У Чернівцях депутати міськради звернулися до уряду та ВР з проханням виділити з держбюджету 200 мільйонів гривень на капремонт вулиці Хотинської, яку нещодавно перекривали активісти. 

“Зважаючи, що йдеться про забезпечення безперебійного транспортного сполучення магістральною дорогою загального користування М-19 Ковель – Чернівці – Тереблече та важливе питання життєдіяльності міста Чернівці просимо виділити субвенцію у сумі 200 мільйонів гривень на капітальний ремонт вулиці Хотинської протяжністю 4,9 км із метою його проведення до кінця цього року”, – йдеться у проголосованому зверненні.

Депутати також звертають увагу нардепів та урядовців, що у випадку непроведення негайного ремонту вулиці Хотинської у зимовий період цією дорогою буде обмежено рух вантажного, великогабаритного та громадського транспорту.

“Це ускладнить рух транзитного транспорту, сполучення міста Чернівці з Івано-Франківською областю, негативно позначиться на роботі найбільшого комунального ринку МТК “Калинівський ринок”, де щодня зайнято понад 20 тисяч підприємців та відвідувачів, обмежить роботу двох міських тролейбусних та кількох автобусних маршрутів”, – додають у зверненні.


Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте