Уряд зменшить кількість бюджетних місць для магістрів

20 мая 2019 г., 17:55:00   41   0
Уряд зменшить кількість бюджетних місць для магістрів

Скорочення кількості бюджетних місць відбудеться майже для всіх спеціальностей для магістрів. Міністерство економічного розвитку планує затвердити обсяги державного замовлення у вищих навчальних закладах України, зменшивши кількість бюджетних місць майже на всіх спеціальностях за рівнем «магістр» та перерозподіливши бюджетні місця за рівнем «бакалавр».

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України. Так, для студентів, що навчаються за рівнем підготовки «молодший спеціаліст» планують збільшити кількість державних місць за майже всіма спеціальностями, крім «Журналістики», «Математичної статистики», «ІТ» та «Сфери обслуговування», де бюджетних місць стане дещо менше. Для рівня підготовки «бакалавр» планують збільшити кількість бюджетних місць за спеціальностями «Освіта/Педагогіка», «Математична статистика», «Механічна інженерія», «Електрична інженерія», «Автоматизація та приладобудування», «Виробництво та технології», «Аграрні науки та продовольство» та «Соціальна робота».

Водночас скорочуються обсяги підготовки за такими галузями знань як «Право» та «Публічне управління». За рівнем підготовки «магістр» держава зменшить обсяги державного замовлення за майже всіма спеціальностями, крім «Воєнних наук», «Цивільної оборони» та «Публічне управління фінансами». В

одночас уряд повністю відмовиться виплачувати стипендії студентам заочної форми навчання за спеціальністю «Право».

Читайте еще

Последние новости
Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте