Російська поліція навідалася у будинок Джемілєва в окупованому Криму

16 мая 2019 г., 11:57:00   28   0
Російська поліція навідалася у будинок Джемілєва в окупованому Криму

В окупованому Бахчисараї російські окупанти – дільничні поліцейські відвідували будинки кримських татар і опитували жителів, звіряючись з наявними у них списками, зокрема побували у будинку лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемієва.

Про це повідомив у Facebook нардеп Рефат Чубаров.

За його словами, 15 травея дільнична 6-го мікрорайону Катерина Яховах зайшла в будинок, де проживає дружина Джемілєва Сафінар Джемілєва.

“У момент приходу дільничної Яховах в будинку Сафінар ханум був лише її дорослий син Ельдар, прийомний син Мустафа Аг’а”, – подідомив Чубаров, додавши, що дільнична російської окупаційної поліції з’ясувала особисті дані Ельдара, звірила записані нею дані під особистий підпис опитаного. “На питання, в чому причина її приходу до них в будинок і сенс процедури опитування, дільнична Катерина Яховах продемонструвала Ельдару якийсь список, в який були включені кілька десятків прізвищ, заявивши при цьому, що всі вони, включаючи Ельдара, підозрюються в причетності до терористичної діяльності”, – додав нардеп.

Він звернувся до кримськотатарських активістів, адвокатів, цивільних журналістів в окупованому Криму ретельно моніторити ситуацію напередодні і в день 18 травня – Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Чубаров припустив, що російські окупанти готують нові масштабні провокації щодо кримських татар.


Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте