Чому повідомлення про можливість "об`єднання" Бойка з Тимошенко – маніпуляція

23 марта 2019 г., 00:00:00   49   0

О, дуже показовий приклад того, про що я недавно писав.


Бойко на NewsOne сказав, що готовий до об’єднання з тими політичними силами, "кто будет с нами согласен, кто будет делать шаги для мира в стране, и тем, кто будет защищать экономические интересы".


Його запитали, чи можлива коаліція з партією Юлії Тимошенко, й він відповів: "Если будет посыл к миру, то да".


Читайте також: Україні загрожує запит на прихований колабораціонізм


І пішли заголовки: "Бойко заявив, що готовий до коаліції з Тимошенко", "Бойко оголосив, що може об’єднатися з Тимошенко", "Бойко готовий до об’єднання з Тимошенко".


Ні. Бойко на запитання, чи припускає він можливість об’єднання з Тимошенко, сказав, що припускає за певних умов, яких не конкретизував.


Що таке "посыл к миру"? У програмі Бойка йдеться про штуки типу автономії окупованої частини Донбасу та відмови від НАТО, яких Тимошенко в принципі не поділяє. Чи має він на увазі саме це? Тим паче, що далі він говорить про єдиний опозиційний фронт, тобто явно не припускає, що ОПЗЖ і Тимошенко будуть об’єднані у владі, себто парламентській більшості.


Читайте також: Слабке місце журналістських розслідувань, яке перешкоджає покаранню винних і системним змінам


Відповідь на запитання – це не заява й не оголошення. Вона на тягне за собою жодної відповідальності за сказане, й у цьому випадку вона нічого не варта без 1) уточнення, що за умови; 2) інформації про те, чи готова Тимошенко об’єднуватися з ОПЗЖ ціною тих поступок, які мав на увазі Бойко.


До речі, 2004 року Тимошенко на прес-конференції пожартувала, що готова одружитися з Ющенком, якщо це буде потрібно для перемоги.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте