Юрист: Влада тисне на суд у справі Супрун

11 февраля 2019 г., 23:58:00   69   0

Сьогодні відбулося засідання Окружний адміністративний суд міста Києва, де відсторонена в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун намагалася вмовити суд скасувати своє нещодавне рішення про заборону їй виконувати обов'язки міністра. Її представниками та представникам Кабміну було надано докази, які на їх думку, свідчать про необгрунтованість відсторонення пані Супрун.


Окремо слід відмітити, що сторона урядовців наголошувала, що посади міністра та виконуючого обов'язки міністра належать до політичних, і щодо них не застосовується законодавство про державну службу та про працю. Тому наявність другого громадянства, за словами юристів Кабміну, не є перешкодою для виконання професійних обов'язків Супрун.


Читайте також: Супрун заявила, что беспокоится об опасном прецеденте, который может создать возбужденное против нее дело – Atlantic Council


Цинічність позиції Кабміну та Президента полягає у застосуванні ними подвійних стандартів. Саме за набуття громадянства іншої країни було звільнено Романа Насірова з посади Голови ДФС, про що прямим текстом зазначається у Розпорядженні КМУ від від 31 січня 2018 р. № 35-р. Саме за набуття громадянства іншої держави було позбавлено громадянства України, а як наслідок - депутатського мандату Андрія Артеменка. І тут представники Уряду приходять в суд і прямо заявляють про наявність у Супрун громадянства іншої держави. І кажуть, що це не є перешкодою для перебування її на посаді члена Уряду.


І що робить Уряд, Президент?


Читайте также: Если суд принял такое решение по делу Супрун, то наверняка основания есть


Президент позбавляє її громадянства України через порушення Конституції України? Аж ніяк! Прямо на сходах суду, Міністр юстиції Павло Петренко заявляє, що він вважає Уляну Супрун повноцінним членом Уряду. І це в той час, коли суд знаходиться у нарадчій кімнаті для винесення рішення. І що це, як не тиск на суд?


Такі дії з боку Президента та Кабміну – це плювок в обличчя не лише судової системи України, але й в обличчя кожного українця! Як поведе себе суддя Сергій Каракашьян – проявить характер чи прогнеться – побачимо вже завтра.


Як поведе себе народ України – проявить характер чи прогнеться - побачимо вже 31 березня!


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте