У Києві з’явиться легальний цвинтар для тварин

12 января 2019 г., 12:55:00   57   0

У Києві до кінця 2020 року має з’явитися перше кладовище для домашніх улюбленців.


Як повідомляє НВ, кладовище для тварин має з’явитися неподалік від ТЕЦ-6 у Деснянському районі столиці. Цього року кладовище для домашніх улюбленців буде готовим майже на 60%. Завершити будівництво мають вже у 2020 році. У столичному бюджеті на проекти першого офіційного кладовища для домашніх улюбленців і притулок для тварин передбачено майже 27 мільйонів гривень.


Читайте також: В Одесі встановили будиночок для котів, де тварини можуть зігрітися. ФОТО


Як повідомив  начальник управління контролю за благоустроєм Тарас Панчій, на притулок заплановані 25 млн гривень, а на кладовище цього року надали 2 мільйони. Хоча загалом проект оцінюють у 52 мільйона.


Наразі легально поховати тварину у Києві неможливо. Жителям Києва доводиться самостійно ховати своїх улюбленців на одному зі стихійних кладовищ, яке облаштували на Троєщині. Воно розташоване поблизу місця, де може з’явитися перше офіційне.  Ще у 2007 році Київрада затвердила рішення, згідно з яким ховати тварин можна лише в спеціально відведених місцях, але кладовище так і не побудували.


Його проект місцева влада оцінила в більше ніж 20 млн гривень. Об’єкт мав розташуватися на чотирьох з половиною гектарах землі. Планували також крематорій і колумбарій. Зараз там кілька недобудованих будівель. Станом на 2008 рік на будівництво витратили 13 млн грн, а ще два роки потому проект заморозили.


Читайте також: 9 шагов помощи бездомному животному, которые может сделать каждый человек


Стихійні ж поховання тварин погрожували знести. Окрім стихійного кладовища на Троєщині, ховають домашніх тварин і на Русанівці. Знайти захоронення можна і в центрі столиці.


Муніципальний крематорій для тварин поки є лише у Львові. 


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте