Не допустимо, щоб воїнів ОУН і УПА нагороджували орденами, які отримали члени загонів НКВС – голова ОУН

06 декабря 2018 г., 20:44:00   33   0

Сьогодні, 6 грудня 2018 року,  Верховна Рада України визнала воїнів ОУН і УПА ветеранами війни. За словами експертів, ця ухвала призведе до чергової правової колізії. Ветеранам війни щороку вручають ордени "За мужність" і Богдана Хмельницького. З 1998 року вручено понад 100 тисяч таких нагород.  Значна частина таких орденів вручена членам загонів НКВС, які протягом 1945-1953 років винищували учасників національно-визвольної боротьби в Карпатах. 


Український громадський і політичний діяч, Голова Організації українських націоналістів Богдан Червак в ексклюзивному коментарі для UAINFO відзначив, що не допустимо, щоб воїнів ОУН і УПА нагороджували орденами, які отримали члени загонів НКВС, навіть коли це ордени "За мужність і Богдана Хмельницького.


"Боротьба ОУН і УПА під час Другої світової війни – це окремий етап національно визвольної боротьби українського народу за свою державність. Це як Хмельниччина чи як період боротьби за УНР" – сказав він.


Читайте також: Сьогодні визначальним і рятівним для українського народу є усвідомлення повної та остаточної смерті радянського режиму – історик


Богдан Червак відзначив, що буде правильно, коли на законодавчому рівні буде ухвалена окрема нагороджувальна процедура. "Скажімо, запроваджено орден Євгена Коновальця", – додав голова ОУН. 


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте