Огляд блогосфери від UAINFO. 6 грудня 2018

06 декабря 2018 г., 21:00:00   55   0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 6 грудня


Велика Британія завдає удару по російських олігархах


Цим "вікном" послуговувалися пройдисвітами із "брудними" мільярдами аж ніяк не тільки для отримання інвестиційних віз, придбання фешенебельних маєтків і забезпечення майбутнього своїм нащадкам. Багато хто з олігархів отримував громадянство Великої Британії, що дозволяло їм видавати себе в інших країнах вже за британських інвесторів і залишатися під захистом нової Батьківщини. При цьому зв'язки з Москвою, природно, зберігалися. І не просто з Москвою, а з російським режимом, відданими слугами якого залишалися нахабні товстосуми.


Як кілька філіжанок кави: желеподібний ЄС і його санкції проти РФ


Ці 10 днів до Об'єднавчого собору будуть нелегкими – Портников


Можна вже уявити, якими будуть ці дні в українському інформаційному просторі! Пропагандистські атаки Москви гармонійно поєднуватимуться з некомпетентністю наших журналістів і популізмом наших політиків. Пропаганда, некомпетентність і популізм будуть щедро приправлені гноєм дурниць численних користувачів соціальних мереж – ботів і корисних ідіотів, яким буде просто необхідно довести самим собі, що це ніяка не автокефалія, а чергова "зрада", що насправді в нас не буде своєї церкви, а буде підрозділ Константинополя, що...


Власну позицію Філарет висловив, не зважайте на чутки – речник УПЦ КППатріарх Філарет іще 19 листопада публічно заявив, як він діятиме, зокрема в питанні обрання предстоятеля єдиної помісної української православної церкви. Тож прошу послуговуватися першоджерелом, а не коментарями чуток, поширення яких лише перешкоджає досягненню рішень, прийнятних для всіх учасників процесу. В чому, власне, на моє переконання, і є мета поширення таких чуток. Чим особливо зараз перейнялися засоби московської масової дезінформації.


Що не так з історією про розстріляний з'їзд кобзарів


Оце прочитав і зовсім фантазійну історію про те, що кобзарів навіть не розстрілювали, а, зсадивши з вагонів, обливали взимку водою, вони замерзали, а тоді їх розбивали на кусні. Аргумент про те, що всі документи про розстріл кобзарів були знищені, може висловлювати лише людина, яка нічогісінько не тямить в історії репресій. Бо якщо не знищили ні документацію розстрілів під Базаром, ні Соловецького етапу в Сандармох, ні розстрілів червня-вересня 1941-го, а надто – документацію розстрілів у Катині, то чому мали б нищити свідчення про розстріл кобзарів?


Святогірська дилема: кубізм проти декомунізації


Сьогодні Україна відзначає своє наразі найважливіше свято


Незалежність у нас дуже умовна, якщо ми за неї 300 років воюємо, й тільки зараз з'явилася надія на Перемогу. І як не крути, але цю перемогу здобуватимуть ЗСУ. Так, із суміжниками з інших відомств, так, за дипломатичними столами, але основне навантаження все-таки на військо. І тільки усвідомлення цього свята як найважливішого дасть нам гарантію, що ми більше ніколи не потрапимо під російську окупацію. Або якусь іншу. Зі святом Збройних сил! Величезне людське спасибі всім причетним до ЗСУ.Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте