Хто підставив Порошенка? Президент нагородив званням ``Заслужений лікар України`` сепаратистку з Донецька

06 декабря 2018 г., 21:12:00   59   0

Президент нагородив 1 грудня 2018 року званням ''Заслужений лікар України'' сепаратистку з Донецька Тетяну Черній.


Про це у своєму дописі у Facebook повідомляє блогер Юрій Кенцало.


"Хто підставив Порошенка при подачі?", – цікавиться він.


Дійсно, на офіційному сайті Президента України Петра Порошенка розміщено Указ Президента України №404/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України" від 1 грудня 2018 року. В Указі йдеться про присудження звання "Заслужений лікар України"  Черній Тетяні Володимирівні – провідному науковому співробітникові, лікарю державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м.Київ. 


Кенцало також зазначив, що батько Черній був у ДНМУ довіреною особою Януковича на час виборів Президента в 2009 році.


"До речі, її батько був в ДНМУ (Донецький національний медичний університет - ред. UAINFOдовіреною особою Януковича на час виборів Президента в 2009 році а також одним з кандидатів на посаду ректора в ДНМУ вже при "ДНР". Сім'я рідких українофобів", – написав він. 


Читайте також: Фашик Донецкий: Спецслужбам "ДНР" привет. Бегите за вазелином, ибо вас, лош*р, ждут приключенияЗараз Тетяна Черній працює у "Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами (ДУС). Про що є відповідний запис на сайті полікліники ДУСі.


Користувачі мережі активно коментують це нагородження від імені Президента:


"Поки будуть існувати ці совдепівські "заслужені, народні, почесні", будуть вискакувати отакі сюрпризи", – написала Alla Brunarska.


"Лоханулись конкретно", – пише Елена Островская.


"Гггг)) кого набрав на роботу, той і підставив)) царь хароший, боярє вінавати – чув десь таке)", – вважає Andriy Glugovsky.


"Там ще є кардіолог з Франківська. Його заслуга в тому що він є помічником депутата ВР Солов'я. Порох повторює помилки Юща. А шкода№, – пише Yuriy Kravchenko.


Читайте також:  СБУ затримала провокатора, який мав нагнітати паніку через воєнний стан. ВІДЕО


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що доктор Тетяна Черній, залишивши ідеологічно близьку їй "ДНР", переїхала до Києва і влаштувалася на високооплачувану роботу в одну з приватних клінік столиці. Де, у "логові бандерівців", продовжує лити бруд на "...Украину, убитую нацистским зверьем..".


FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте