Людина із сигаретою сприймається, як лузер і невдаха

19 ноября 2018 г., 07:32:00   101   0

Особливо відчутний цей культ у Каліфорнії.


Відсоток огрядних людей тут дуже малий.


Тут нормою вважається ходити по вулиці в спортивному одязі із каріматом за плечима, навіть на ділові зустрічі (!), бути підкачаним і усміхатися.


Людина із сигаретою (електронною також) по умовчанню сприймається, як лузер і невдаха.


Дуже популярними, хоч і дорожчими за звичайні супермаркети, є великі магазини здорової їжі Whole Foods, де по периметру розташовані найрізноманітніші здорові продукти: зелені листя різних відтінків і форм, на які постійно розпилюється холодна вода, щоб вони не в‘янули, овочі, частини з яких навіть не знаєш назв, фрукти та ягоди.


А насінь різних видів і сортів для їжі, горіхів, різновидів круп та бобів – море.


Ще популярними і нормально оплачуваними є коучі з харчування, які розповідають, що потрібно їсти для збереження здоров‘я.


Читайте також: ТОП-7 лучших продуктов для полезного завтрака


Повно готової їжі, лише набирай, зважуй і купуй: бобові мінімум 10 сортів, по-різному приготовлених, соусів, салатів і тп.


Рай для любителів здорового і корисного і цінувачів свого часу.


Дуже багато дієтичних добавок, ну просто море, під них відведені цілі ряди полиць. Тут все, що хочеш: і для очей, і для волосся, потенції, сили, схуднення, кишечника, дітей, дорослих, старих і не народжених, ніхто не відмовляє їх вживати, це також норма життя.


Біля Whole Foods обов‘язково розташовані студії йоги. Вчора я вперше (!) в житті відвідала урок йоги, перший рівень, тобто початковий. І мені дуже сподобалося. Відвідують йогу люди з різними кольорами шкіри, віку та комплекції.


Позаймалася йогою, дякуючи моїй подрузі, генетику, популяризатопу науки, і, паралельно – сертифікованому вчителю йоги Nika Bielska (в Америці, щоб отримати такий сертифікат, треба довго і важко вчитися)


В Україні вже також є круті супермаркети, але відділ овочів все ще кульгає: якщо і є пару пучечків петрушки, салату та кропу, туго перемотаних в целофан, який використовують для прикрашання букетів квітів, то це і все.


Хоча б, здавалося, ну що там – виростити зелень. А саме зелень має бути на першому місці серед всіх овочів, які ми їмо. Де капуста кале, бурякове листя, різновиди салатів? Виробники, давайте!


Мені здається, що в тій ситуації, в якій зараз знаходиться Україна, з її поголовним ожирінням, хворобами та смертністю, про харчування треба говорити на кожному кроці! Всі бігборди мають бути виключно з фотографіями овочів, фруктів, горіхів, бобових і іншої здорової їжі, фізично активних людей різного віку, а не опецькуватих м‘якотілих політиків з обіцянками-цяцянками. Є одне перевірене правило – хочете мати те, що маєте, робіть те, що робите; хочете мати щось інше, краще – то й робіть інше і краще, а не наступайте на ті ж граблі.


Люди просто не знають, що, купуючи щодня печиво чи солодкі напої, смажені напівфабрикати, білі батони, алкоголь, сигарети і тд, вони самі прирікають себе на жахливі хвороби та передчасну смерть.


У нас також є магазини здорової їжі. Але крім насіння чіа, льону, круп, чесно кажучи, там не так і багато здорових продуктів: солодощі на фруктозі і керобі, і навіть шоколад "на меду" не є здоровою альтернативою.


У нас ще слабо популяризується вегетаріанство, хоча тим, кому за 40 і, тим більше, за 50, треба харчуватися переважно вегетаріанською їжею (не обов’язково веганською, а саме вегетаріанською).


Тому все, що нам поки що залишається – вживати овочі, фрукти, ягоди домашньої заморозки, горіхи, насіння, бобові та гриби.


Читайте також: Иногда достаточно чаще смеяться: девять простых правил, чтобы снизить холестерин


Не смажити взагалі.


Пити воду та чай.


Не цукрувати, не додавати готової фруктози.


Бути дуже фізично активним: шукати можливості для того, щоб порухатися, а не відмазки.


Зрозуміти, що сигарети – це 100% гарантія хвороб, які у муках відберуть залишок життя.


Любити свою країну і робити її прекрасною: тримати в чистоті і прикрашати місце, де живеш і працюєш, усміхатися людям. Тоді у нас є багато шансів мати країну мрії і довгожителів!


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте