Боротьба проти тарифів стала проривом у компанії Ляшка, – експерт

09 ноября 2018 г., 19:18:00   46   0

Президентський рейтинг Олега Ляшка зростає через його активну позицію по болючому для українців питанню комунальних тарифів. Таку думку в ефірі Прямого каналу висловила політичний експерт Яніна Соколовська – передає Інформатор.


"Я розумію, чому в цій ситуації зростає президентський рейтинг Ляшка, а у його президентській кампанії відбувся прорив. Він робить конкретні речі. Бореться з підвищенням тарифів, виступає за скасування посади прем’єр-міністра та наближення влади до народу… Але головне – бореться за гаманець кожного українця і пом’якшення тих санкцій і тарифів, які проти українців запроваджує МВФ", – сказала експерт.


"Млява позиція українського уряду по кричущих для людей питаннях лише підкреслює налаштованість Олега Ляшка на конкретну роботу в країні та вирішення актуальних проблем", – зауважила Я. Соколовська.


"Розумію, чому такі заяви стають популярними серед українців. Тому що ще місяць тому ми б взагалі не розглядали цього кандидата, як претендента в президенти. А зараз – вже розглядаємо. І млява позиція українського уряду нічого не вирішує в питанні Росії теж. Політикам треба більш конкретно себе поводити, треба називати речі такими, якими вони є", – підкреслила експерт.


Як повідомлялося, на зустрічі з Гройсманом, Радикальна партія вимагала знизити тарифи.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте