Польоти дронів в Україні не обмежуватимуть

14 июня 2018 г., 20:18:00   75   0

У Державіаслужбі скоригували офіційне повідомлення – мовляв, розроблені правила для роботи з цими літальними апаратами є пропонованими.


У Федерації власників безпілотників розповіли, що пропозиції не затвердило Міністерство юстиції, відповідно – вони не мають юридичної сили. Зі свого блоку, в Мінінфраструктури додають, що чіткі правила використання дронів ще треба сформувати, але робитимуть це спільно з їхніми власниками, повідомляє 5 канал


Читайте також: Беспилотники вне закона: владельцам дронов грозят санкции?


"З боку державних органів влади не буде жодних обмежень… Ми країна, яка воює, на жаль. Це реальний стан речей. І ми знаємо, що були факти скидання бомб із дронів ворожої держави, Росії", – зазначив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.


Читайте також: Ідея із використанням дронів на варті правопорядку "висить у повітрі" вже не один рік – експерт


"Ми за правила, але за ті правила, які ми разом з ними напрацювали. А не те, що вони реально хочуть ввести в дію. Наразі це рекомендація, бо ці правила не зареєстровані у Мін'юсті. Тобто не мають жодної юридичної сили. І в них на сайті зараз уже написано з формулюванням "пропонуємо", – пояснив голова Всеукраїнської федерації власників безпілотників Тарас Трояк.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

Последние новости
Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте