Безрукість політиків-"реформаторів" призводить до руйнації правові системи та махновщини – експерт

17 мая 2018 г., 16:12:00   62   0

Кожен, хто стикався з будівельними або ремонтними роботами, проклинав той день, коли знайшов цього «безтолкового прораба» з його «безрукими робітниками». Робота «на відчепись» стала загальним правилом в Україні! І не лише в будівництві. Як виявляється в політиці та державному управлінні теж!


І все «реформаторам» щось чи хтось заважає. То судді не правильні, яких треба всіх звільнити. То Конституція України не відповідає тим недолугим законопроектам, які вони пропихують через Верховну Раду України. А іноді і сам вищий законодавчий орган не такий, як хотілося б горе-реформаторам.


Підкріпившись думками західних «авторитетних партнерів», які насправді є міжнародними олігархами-спекулянтами, «реформатори» понаприймали купу законів, які, в кращому випадку, не працюють! В гіршому – руйнують правову систему держави!


Читайте також: "НАК "Нафтогаз" оголосив "нові параметри знищення українців" – Тимошенко


Одним з таких недолугих законів є Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», або про так званого «незалежного Регулятора». Автор «реформи» народний депутат від БПП  Ольга Бєлькова, працюючи більше року над вищевказаним законопроектом, все одно умудрилась протягнути через Верховну Раду України законопроект, який не відповідає Конституції України.


Чого варта тільки її фраза на одному з засідань «законопроект вступає в колізію з Конституцією». Взагалі-то така «колізія» неконституційністю зветься!!!


І от тепер, коли горе-реформа руйнується в судовій системі, разом з іншими «реформами» на кшталт газової формули ДюсельдорфПлюс, пані депутат, разом з іншими «реформаторами», що піддакують їй на правах молодших партнерів, щиро «дивується» суддям. При цьому показуючи своє повне нерозуміння базових принципів верховенства права та прав людини захищати свої інтереси в судах.


Читайте також: Уряд намагається черговий раз обдурити українців, розказуючи про "пошук нової формули ціни на газ" –Трохимець


На думку «реформаторів» судді мають керуватися не нормами правами, а суспільною думкою та реформаторським духом.


Безрукість будівельників призводить до обсипання шпаклівки чи відклеювання шпалер. В найкращому випадку. В найгіршому – до руйнації будівлі. Де під руїнами можуть і люди загинути.


Безрукість політиків-«реформаторів» призводить до руйнації правові системи та махновщини. В найкращому випадку. В найгіршому – до руйнації держави. Де під руїнами можуть загинути цілі народи і втратити свою державу!


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте