10 наших найбільших здобутків по Революції гідності

23 апреля 2018 г., 18:16:00   60   0

Мій перелік найбільших перемог після Майдану. У коментарях можете додати свої.


1. Створення нового українського суспільства й нової української ідеї. Ми суверенна демократична європейська нація. У нас своя армія, яка спроможна захистити нас. Маємо амбіції стати частиною Європейського Союзу. Суспільство вимагає нових лідерів і підзвітності влади.


2. Зменшення економічної та політичної залежності від Росії та інших держав. У нас свої внутрішня та зовнішні політики. Світ починає сприймати нас як людей, із якими потрібно рахуватися. Вже ніхто у Вашингтоні, Брюсселі чи Росії не подумає домовитися з українським урядом чи олігархами, не подумавши про те, як цю домовленість сприйме суспільство.


3. Розуміння того, що зміни не відбуваються швидко і що зміни за нас ніхто не зробить. Величезна кількість нових, якісних, проактивних людей із позицією в політиці, владі, публічному полі.


Читайте також: Успішна Україна – наших рук справа


4. Розуміння того, що інституції та правила гри важливіші за персоналії, а майбутнє важливіше за минуле.


5. Наголос на необхідності змін в освіті, пенсійній системі, медичному забезпеченні. Суспільство розуміє необхідність інвестицій у власне майбутнє. Зростання інтересу молоді та дорослих у сучасній освіті та підвищення своїх навичок.


6. Зміна культури прийняття рішень. Сьогодні потрібні дані й аналітика, або щонайменше приклади та найкращі світові практики, для обґрунтування державних політик і рішень у бізнесі. Є шалений попит на людей, які вміють формально аналізувати дані.


7. Усвідомлення необхідності сильного середнього класу та малого й середнього бізнесу для здоров‘я суспільства. Зростання індивідуальної відповідальності за свої результати та зменшення очікувань від держави.


Читайте також: Наш цивілізаційний вибір і збільшувальне скло для еліти


8. Фантастично амбітна й талановита молодь. Розвиток культури стартапів. Нові рольові моделі. Розширення світогляду суспільства. Прийняття успіху в бізнесі або кар‘єрі як позитивної мети.


9. Величезні нові можливості для культурного, наукового та професійного розвитку.


10. Розвиток університетів і нових освітніх проектів. Успіх УКУ.


Найкращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте