Директора дитячого табору "Вікторія" залишили під вартою на два місяці без права на заставу

13 января 2018 г., 14:14:00   32   0

Директора дитячого табору «Вікторія», де під час пожежі 16 вересня загинули три дитини, залишили під вартою на два місяці. Петрос Саркісян оголосив голодування.


За фактом пожежі в таборі поліція відкрила кримінальне провадження. Було оголошено підозру двом особам: директору?—?Петросу Саркісяну та відповідальній за пожежну безпеку?— Наталю Янчик. Деталі останнього засідання розповіла журналістка «Думская ТВ» Дар’я Ковальчук.


Читайте також: Пожар в лагере "Виктория": суд отпустил воспитательницу на поруки


«Впродовж обох днів засідання було достатньо напруженим, — каже журналістка. — Про відвід заявили троє суддів. Вчора суд закінчився о десятій вечора. Довго приймали рішення, сам Саркісян з ним, звісно ж, не погодився».


Впродовж трьох годин учора, 12 січня, адвокати доводили, що Саркісян не винний у самій пожежі. 


«Вони казали, що побудовані будиночки не були на балансі міста, і тому Саркісян не міг нести за них відповідальність. За їхніми доводами він не міг укладати угоди з компанією, що мусила обслуговувати ці будиночки, встановлювати там пожежну сигналізацію».


Читайте також: Кровь, смерть, трагедии. Как власть кладет под нож козлов отпущения


Саркісян назвав суд корумпованим. Він — єдиний з учасників провадження, що знаходиться в СІЗО, всі решта перебувають на волі. 

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте