Загарбники знову порушують режим пропуску на КПВВ

21 декабря 2017 г., 21:13:00   559   0

Внаслідок порушення режиму пропуску на КПВВ з боку російських окупантів і колаборантів ОРДО постає смертельна небезпека для мирних громадян. На цьому наголошує українська сторона Спільного центру з контролю та координації


Українська сторона СЦКК занепокоєна випадками продовження провокаційних дій з боку незаконних збройних формувань ОРДО на КПВВ, що перебувають на лінії розмежування сторін.


Читайте також: Провокації загарбників на КПВВ тривають


Так, учора, 20 грудня, персонал КПВВ "Новотроїцьке" був змушений продовжити свою роботу для оформлення дозволів переміщення громадян і транспортних засобів. Це сталося у зв’язку з тим, що загарбники ОРДО здійснили пропуск автомобільного транспорту й цивільного населення до "сірої зони" за 15 хвилин до закриття КПВВ.


Українська сторона, розуміючи сподівання громадян потрапити на підконтрольну українському урядові територію, була вимушена продовжити термін роботи КПВВ на 1 год. 10 хв., що дозволило оформити дозвіл на переміщення для 208 автомобілів і 500 громадян України.


Читайте також: Загарбники обстріляли Зайцеве із житлових кварталів окупованої Горлівки. ФОТО


Такі дії з боку ОРДО пояснюються бажанням російських окупантів і колаборантів створити ситуацію неорганізованості в ритмічній роботі контрольних органів України на КПВВ, при цьому не враховуються негативні наслідки з позицій безпеки пересічних громадян України, які перетинають лінію розмежування.


Українська сторона СЦКК категорично засуджує такі дії НЗФ ОРДО та констатує низьку ефективність роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду, які працюють на тимчасово непідконтрольній українському урядові території.

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте