Нас штовхають в сценарій руїни

18 декабря 2017 г., 00:54:00   115   0

Зло саморозвінчується. Але це не знімає питання як діяти, щоб «спільний човен не перевернувся» і не допустити помилок 100 річної Української революції, коли ми втратили державність.


Замість потрібних та затребуваних суспільством перетворень, замість втілення змін через давно обіцяні реформи – завдяки кризі довіри до владних інституцій та амбіціям тим, кому потрібна влада ради власного его, а не служіння Україні, людям – нас штовхають в сценарій Руїни.


Протести громадян перетворили в провокації із сумнівним фінансуванням та мотивацією вождів. Відбувається дискредитація цінностей, сакрального для нас – як Гідність, як мирні форми протесту для захисту справедливості.


Читайте також: Что делать в разрезе выборов, или иных форм борьбы за власть...


Бандити не сіли в тюрми після Помаранчевої Революції. Саме завдяки чварам в помарачевому таборі, політичні представники якого мали історичний шанс зробити країну членом і ЄС і НАТО. Саме тоді після Революції весь світ підтримував нашу державу, а влада мала чи не найвищий рівень довіри громадян. Натомість – прихід до влади януковича.


На манежі знову ті ж самі спонсори, режисери видовища – олігархи як Фірташ, Коломойський, Ахметов, Пінчук і зараз впливають на владу та опозицію, вміло використовують свої ресурси, особливо канали для просування свого впливу. Адже після Революції Гідності – «жити по-новому» ніхто не планував.


Усілякі російській найманці, п»ята колона, корупціонери тихо чекають, коли повернуться у «демократичний» спосіб до влади на фоні розчарувань суспільства та бідності. Путін зробить все, щоб виграти вибори у 2019 році. І медведчуки, бойки, ахметови і тому подібні через мирну згоду влади (на фоні бездарності ГПУ, СБУ) просуватимуть свої партійні проекти, на проросійських каналах на нашій землі «вчитимуть» як жити...


ВР могла б розглянути пакет антикорупційних законів в останній пленарний тиждень, завершивши рік на оптимістичній ноті.


Ідеальний план до кінця року:


1. Антикорупційний суд – після оперативного подання Президентом ухвалити в першому читанні.


2. Ухвалити законопроект з надання НАБУ самостійності за рішенням суду в прослуховуванні, щоб були одинакові умови і чесна конкуренція серед антикорупц організацій. Законопроект давно подано, є рішення профільного комітету за основу і в цілому.


Саме тому потрібні замість заяв про латиноамериканський карнавал – серйозна розмова всіх керівників Антикорупц організацій на окремій зустрічі за участі Президента, прем’єра, спікера. Не для піару.


Читайте також: З чого треба починати порівняння режимів Януковича і Порошенка


3. НАЗК – ухвалення законопроекту з перезавантаження менеджменту, запуск автоматичних перевірок е-декларацій.


Суспільство, втомлене від імітації боротьби, чекає реальних дій (не слів чи обіцянок) для захисту створених антикорупц інституцій та нових кроків, які підтвердять незворотність курсу, а не відкат, реванш та втрату довіри громадян та західних партнерів.

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте