Вінчання на фронті: щоб сім’я була міцною, мов парашутні стропи! ФОТО

23 ноября 2017 г., 20:27:00   98   0

Свого роду унікальна подія відбулася 21 листопада – на свято Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Про це повідомляє міжвідомча мобільна прес-група оперативно-тактичного угруповання "Луганськ"


Доба на фронті: сім ворожих обстрілів, українські вояки давали відсіч загарбникам


Та весь час мріяли закріпити свої стосунки ще й за церковними канонами. Й ось їхня мрія здійснилася. Унікальність же цієї події полягає в тому, що вінчали молодих одразу чотири військових капелани: настоятель храму селища Сокільників Львівської області отець Любомир, настоятель храму в Києві отець Миколай, священик храму Святого Миколая Чудотворця у Львові отець Андрій та настоятель одного із київських храмів отець Михаїл!


На Луганщині вояки разом із дітьми робили ляльки-мотанки. ФОТО


Так, урочисте дійство відбувалося не в церковній атмосфері, а у звичайній їдальні військової частини, що не зменшило його урочистості, адже їдальню ретельно й із любов’ю підготували до церемонії друзі молодят.Проте, як зазначили святі отці: "Бог не лише в храмах. Він повсюдно, де в Нього вірують. І Він завжди на стороні тих, хто захищає Честь, Гідність і Правду. Тому такий збіг не можна вважати випадковим – Павла й Мар’яну благословив сам Бог!"

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте