Огляд блогосфери від UAINFO. 13 вересня 2017

13 сентября 2017 г., 21:00:00   71   0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 13 вересня


Radio Free Europe: Кремль сіє хаос у світових масштабах


Вони робили це від Балтії до Кавказу. Вони робили це від Балкан до Північної Америки. Вони роблять це від Білорусі до Скандинавії. Згідно з новою доповіддю "Альянсу за забезпечення демократії" Німецького фонду Маршалла, з 2004 року Росія на чолі з Володимиром Путіним втрутилася в політичне життя не менше 27 країн. Вони здійснили кібератаки в Естонії та Грузії. Вони застосували кампанії щ дезінформації в Литві, Франції, Німеччині та Канаді. Вони сприяють організованим злочинним групам в Іспанії. Звичайно ж, ми давно знаємо, що Росія все це робить. Однак новий звіт Німецького фонду Маршалла дає уявлення про розміри й масштабах глобальної кампанії Кремля із руйнуванню ладу.


"...А що, хіба я погано їхав?" – поліціянти затримали "веселого" водія на євроблясі, який ніколи не навчався в автошколі


Путін готує Україні "абхазький сценарій"


Путін намагається реалізувати в Україні "абхазький сценарій" миротворчої місії. Його результатом стала війна в Грузії і визнання РФ самопроголошених "республік" Абхазія та "Південна Осетія". 1994 року в Москві були підписані мирні угоди між Грузією і самопроголошеною Абхазією. Після чого в Абхазії почала працювати миротворча місія ООН. Сторони конфлікту домовилися про розгортання "миротворчих сил"країн СНД із метою спостереження за дотриманням угоди, при цьому Місія ООН повинна була спостерігати за здійсненням угоди та за діяльністю «миротворчих сил» країн СНД. Місія була розташована на лінії розмежування – у Верхньому Кодорі і Гальському секторі.


BuzzFeed: Як Захід готується до війни з Росією


Борці з "гідрою толерантності" мимохіть зробили "неправильній" книжці добру рекламу


Ми побачили, що про книжку Лариси Денисенко дізналися всі. Навіть ті, хто й не збирався їхати завтра до Львова або зовсім далекі від дитячої літератури. Книжку, вже поширену в електронному форматі через "УП", прочитають тисячі людей. На Форумі вона розлетиться, як київська перепічка в голодні дев'яності. Про цю книжку говоритимуть усі, писатимуть усі. Вона буде всюди, бо останні два дні це показали. Геніальний SMM мимоволі! І навіть якщо вони прийдуть зривати форумну презентацію, і навіть якщо щось зірвуть, залякавши організаторів, гостей і дітей Форуму, це жодним чином не зарадить поширенню жодних ідей. Бо в сучасному світі таке неможливо заборонити. Як неможливо заборонити зелену енергетику, електромобілі чи криптовалюту.


Окупанти насаджують у Криму російський культ війни


Як Київ позбувся першого зі двох своїх найбільших Ленінів. ФОТО


Для тих, хто забув: у Києві було два масштабних пам’ятника Леніну – на бульварі Шевченка та на площі Жовтневої революції (теперішньому Майдані Незалежності). Останній демонтували 12 вересня 1991-го. Чергова річниця події (яку 26 років тому в столиці обговорювали геть усі) вчора пройшла непоміченою. "Жовтневого" Ілліча попередньо планували висадити в повітря за допомогою вибухівки. Проте співавтор монументу Валентин Зноба переконав, що це можна зробити без зайвих руйнувань. До слова, центральна площа столиці без знобівського витвору не залишилася – там тепер квартирує його Козак Мамай. "Бесарабський" Ленін (що навіть побував на Всесвітній виставці в Нью-Йорку 1939-1940 рр.) тоді встояв, бо вважався пам’яткою.


Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте