"Розруха починається в головах". Про брутальний сленг та злісну риторику в освітян

04 мая 2017 г., 22:45:00   39   0

Деякі думки необхідно вигулювати на повідку, а в окремих випадках - і в наморднику. Читаючи окремі коментарі до постів, диву даєшся - звідки беруться такі люди, які в брутальній формі хочуть когось в чомусь переконати.

Відчувається, що це люди досить розумні, начитані, багато що знають, мають доступ до сучасних інформаційних технологій. Звідки ж такий вишуканий брутальний сленг, така злісна риторика? Бридко і огидно, а головне - страшно.

Читайте також: Реформа освіти: ознаки успішності

Страшно, що такі люди поряд з нами, ми можемо з ними спілкуватися, обмінюватись думками і все це робимо цивілізованою мовою. То це, очевидно, коли на виду, а так, ховаючи своє прізвище і розкриваючи свою сутність, виплескувати свій негатив - не важливо кому і для чого?

Скажете - накопилося. Можливо. Від цього полегшає? Не думаю.

Особливо сумно, що це звучить від людей, близьких до освітянського середовища. У дійсності, як говорив відомий персонаж Булгакова, розруха починається в головах. Шкода, що поняття «інтелігент» стало вже давно глузливим і принизливим. А вчитель раніше був не просто носієм цього слова - він був його втіленням.

Читайте також: Трудове навчання та основи здоров`я. У країни, яка навчає своїх дітей цьому, є майбутнє?

Набагато переконливіше звучить жаргон, наближений до фені. Звучить з вуст політиків, акторів кіно і, на жаль, педагогів. Шкода. Адже якщо дорога не веде до храму, то для чого взагалі вона?

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте