У Києві під виглядом реконструкції знищують історичний будинок

31 мая 2016 г., 11:10:49   229   0

Дмитр 4

Про руйнування історичної споруди на вулиці  Дмитрівській, 60 написала громадська активістка Олена Єскіна на своїй сторінці у Фейсбуці

Мій ранок розпочався з блокування вантажівки та чергового виклику поліції.

Якщо сьогодні їх не зупинимо, Київ втратить унікальний історичний будинок 1917 року, елемент неповторної київської забудови початку ХХ сторіччя!!!

31 травня о 10:15 з даху будинку (висота понад 5м) зірвався й впав на землю будівельник, не рухався, його відтягнули і переховують, щоб не нести відповідальності за травму внаслідок порушення техніки безпеки під час ведення протиправних будівельних робіт.

Шкодую, що я не сфотографувала постраждалого, що лежав на землі, оскільки відразу стала телефонувати до швидкої (тепер не маємо інших доказів ніж покази свідків). Прораб швидку викликати категорично відмовився рівно як і видавати постраждалого швидкій, яка прибула за моїм викликом.
Вражає позиція його колег-будівельників, які завтра можуть опинитися на місці нещасного, про стан якого ми навіть не знаємо. Падіння з такої висоти на металобрухт та каміння може прихвести якщо не до смерті, то до дуже серйозних травм.

Якщо б учора новая поліція встановила особи цих будівельників, сьогодні ми б могли ідентифікувати людину, яка впала. Скоріш за все, працівники офіційно не оформлені, а тому їх всіх заховали, коли з’явилася поліція.

Ну що, класне у нас комунальне підприємство “Спецжитлофонд” з неоформленими працівниками та фіктивними документами?

Оновлення інформації:
– станом на 13:00 поліція поїхала, будівельні роботи відновилися. Знов викликали поліцію. Якщо у кого є можливість під’їхати – супер! Зараз наша мета – зберегти хоча б частину фасаду, а потім примусити КП “Спецжитлофонд” відновити знесену частину.

Друзі, завтра (1.06.16) о 11.30 зустрічаємося біля прокуратури Шевченківського району (м. Київ, вул. Артема, 89) з’ясовувати, які заходи було застосовано та чому правоохоронні органи знов бездіють! Маємо їх примусити зупинити протиправні роботи!

Фото з facebook Олени Єскіної

Так було. Фото з facebook Олени Єскіної

Так може бути

Так може бути

А так є зараз

Дмитр 1

Дмитр 2

Дмитр 3

 

Дмитр 5

Дмитр 6

Дмитр 7

Дмитр 8

Дмитр 9

Дмитр 10

Фото зі сторінки Олени Єскіної у Фейсбуці

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте