В вівторок ВР має проголосувати за зняття суддівської недоторканості з А.Чернушенка – В.Ковальчук

26 июня 2015 г., 23:18:00   439   0
В вівторок ВР має проголосувати за зняття суддівської недоторканості з А.Чернушенка – В.Ковальчук

У вівторок, 30 червня, парламент має розпочати свою роботу зі знаття суддівської недоторканості з голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка. Про це в прямому ефірі телеканалу "Інтер" сказав перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, передає УНН.

"Я готовий стверджувати, що це відверта маячня і ніхто не тиснув на А.Чернушенка", - зазначив В.Ковальчук.

"Я вважаю, що у вівторок Верховна Рада має розпочати свою роботу з того, що поставить на переше місце голосування питання про скасування суддівської недоторканості з пана Чернушенка. Для нас це принципове питання. Я думаю, що ВР підтримає це рішення переважною кількістю голосів", - зазначив він.

Нагадаємо, прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України та постановлення завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

24 червня цього року Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру голові Апеляційного суду Києва А.Чернушенку у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень. Також Генеральний прокурор України В.Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України відсторонення вказаної особи від посади та звернувся з поданням до Верховної Ради України про надання згоди на затримання та арешт судді.

Санкція ч. 2 ст. 375 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років; санкція ч. 2 ст. 376-1 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 2 до 3 років.

Джерело: УНН

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте