США хочуть "добити" "Північний потік–2" новими санкціями

04 июня 2020 г., 12:01:00   24   0

США хочуть "добити" "Північний потік–2" новими санкціями


Двопартійна група американських сенаторів планує ухвалити законодавство, яке розширило б санкції США проти газопроводу "Північний потік– 2" між Росією та Німеччиною, націлившись на страхові компанії, які працюють з російськими суднами.


Про це повідомляє Bloomberg.


Проєкт закону визначає, що раніше ухвалені санкції застосовуються до всіх робіт з укладки труб та страхування. Він розширює санкції до компаній, які надають "послуги андеррайтингу або страхування чи перестрахування" для суден, що працюють на будівництві трубопроводу, а також тих, що надають "послуги або засоби для модернізації технологій або встановлення зварювального обладнання, переобладнання або закріплення" суден.


Читайте також: Трамп четко показал путинский синдром: в случае шухера – сразу в бункер


Сенатор Тед Крус, один із головних ідейників законодавства, заявив, що трубопровід становить "критичну загрозу національній безпеці Америки і не повинен бути завершений". За його словами, президент Росії Володимир Путін намагається обійти санкції, ухвалені Конгресом минулого року.


Читайте також: Розмови про мир значно кращі за розмови про війну


Сенатор Жанна Шахін, демократ з Нью-Гемпшира, заявила, що трубопровід "загрожує Україні, енергетичній незалежності Європи та дає Росії можливість використовувати наших союзників", і що "Конгрес повинен знову вжити рішучих дій".


Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте