ЄС закликав США не розривати відносини з ВООЗ

30 мая 2020 г., 19:14:00   36   0
ЄС закликав США не розривати відносини з ВООЗ

Глобальна загроза пандемій вимагає міжнародного співробітництва, тому США повинні переглянути оголошене ними рішення про припинення відносин з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Про це йдеться в заяві президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн і глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля, – передає Європейська правда.

“ВООЗ повинна і надалі бути в змозі керувати міжнародними заходами реагування на пандемію, нинішніми і майбутніми. Для цього потрібна участь і підтримка всіх. Перед обличчям цієї глобальної загрози зараз настав час для розширення співпраці і спільних рішень. Слід уникати дій, що послаблюють міжнародні результати. У цьому контексті ми закликаємо США переглянути своє оголошене рішення”, – йдеться в заяві. 

У документі зазначається, що під час загальної боротьби проти пандемії COVID-19 “головним завданням для всіх є порятунок життів, стримування і пом’якшення цієї пандемії”.

“Європейський союз продовжує підтримувати ВООЗ в цьому відношенні і вже надав додаткове фінансування”, – нагадали фон дер Ляєн і Боррель.

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте