Хатія Деканоїдзе розповіла, чому в Україні провалилась реформа поліції

30 мая 2020 г., 18:08:00   36   0

Хатія Деканоїдзе розповіла, чому в Україні провалилася реформа поліції


За словами колишньої очільниці Національної поліції України Хатії Деканоїдзе, реформа поліції "не те що не дійшла до кінця, але і остаточно, мабуть, провалилась".


"Я дивлюсь на ці всі події і думаю, що це все просто совкова система. 93 відсотки тих, які були після переатестації звільнені, вони всі через суди поновились. До того ж кримінальний блок лишається слабким у сфері реформування», – розповіла Деканоїдзе на "Радіо Свобода".


На її думку, останні події в Кагарлику та у Броварах свідчать про те, що "вся система вже прогнила, і якось вже треба бодай щось робити для того, аби реально або очистити систему, або просто побудувати нову".


Читайте також: Хатия Деканоидзе прокомментировала слухи о планах возглавить украинскую таможню


"Дуже часто мене звинувачували в тому, що ось моя команда руйнує систему (переатестація і т.д.). Але найголовніше, про що я зараз шкодую, що система до кінця так і не була зруйнована. Тому що для того, аби вийти з радянського болота, треба ненавидіти ту совкову структуру. Розумієте? Ненавидіти корупцію! Щоби був закон, який карає людей, які ставлять себе вище за закон! Це – дуже важливо!", – зауважила ексочільниця Нацполіції.


На думку Деканоїдзе, причиною провалу реформи поліції може бути нерозуміння владою її важливості або ж відсутність жорсткої політичної волі.


Нагадаємо, Хатія Деканоїдзе очолювала Національну полцію України у 2015–2016 роках.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте