РФ прагне використати ситуацію з COVID-19 для посилення протиріччя всередині ЄС, – Кислиця

04 апреля 2020 г., 19:16:00   42   0
РФ прагне використати ситуацію з COVID-19 для посилення протиріччя всередині ЄС, – Кислиця

РФ хоче використати ситуацію з коронавірусом, щоб посилити протиріччя всередині Європейського Союзу.

Про це сказав постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, коментуючи спробу Росії провести через Генасамблею ООН проект резолюції щодо коронавірусу, пише «Голос Америки».

«Розумію і погоджуюсь із тим, що Європейський Союз має продемонструвати єдність, тому що частина ковідного плану Російської Федерації – це використати коронавірус, щоб посилити протиріччя всередині Європейського Союзу, і тим самим його розвалити, принаймні політично. Тому я з розумінням ставлюсь до того, що європейці до останньої миті виробляли ту формулу, яка би дозволила всім країнам приєднатися», – заявив посол України в ООН. 

Як зазначається, проєкт містив формулювання щодо скасування міжнародних санкцій. За словами українського дипломата, російська сторона демонструє професіоналізм, прагнучи досягнення своєї мети.

«Те, що Москва розробляє багаторівневі та багатокрокові плани – це факт», – відзначив Кислиця.

Посол України в ООН також наголосив, що позицію України щодо запропонованої Росією резолюції підтримала дуже широка група держав. Кислиця окремо звернув увагу за позицію ЄС щодо російського проекту. ЄС виступив проти російського тексту документа за кілька хвилин до кінця голосування.

Посол відзначив, що криза, спричинена коронавірусом, може «за злою іронією» стати нагодою для ООН, окремих країн та регіональних об’єднань «позбутись старих методів» та ширше почати використовувати у роботі нові технології, зберігши при цьому демократичність.

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте